€ 12-17/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy regipsach Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Grudzień 8, 2020 4:09 am

Od zaraz propozycja zatrudnienia w Düsseldorfie dla budowlańców bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach – montaż płyt karton-gips oraz szpachlowanie.

Stanowisko: pracownik budowlany – regipsiarz

Pensja: od 12 do 17 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Duisburg  – Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż płyt z karton-gipsu
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem elektronarzędzi, dobieraniem a także docinaniem materiału oraz pracami wykończeniowymi

Oczekiwania:

  • posiadanie kilkuletniego, udokumentowanego doświadczenia
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie wykształcenie kierunkowe
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • odprowadzanie składek ubezpieczeniowych
  • płacenie podatków w Niemczech
  • bezpłatne zamieszkanie w kwaterach prywatnych
  • przejazdy do pracy autem służbowym
  • pracodawca zapewnia narzędzia do pracy
  • możliwość regularnych zajadów do kraju

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • gmbhrekrut@wp.pl

UWAGA! Nasza firma zapewnia opcję odbycia kwarantanny lub izolacji na miejscu. Obowiązuje procedura wyjazdowa zgodna z prawem niemieckim.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-bez-jezyka-przy-regipsach-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 2755fcdea5d0cc64