€ 2100-3800

Od zaraz praca Niemcy bez języka jako kierowca kat.B – UBER Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 15, 2022 02:01

Przy przewozie osób z aplikacją Uber na terenie Monachium dostępna od zaraz praca w Niemczech dla kierowców kat.B także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione będzie odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zakres zadań:

  • przewóz osób zgodnie z aplikacją UBER
  • auto + kartę paliwową zapewnia na miejscu pracodawca

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • świetna orientacja w terenie
  • wyrobienie licencji p-schien
  • zdolność do pracy w zespole
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami
  • otwartość, komunikatywność

Zapewniamy:

  • w pełni odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
  • auto w godzinach pracy
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • atrakcyjne zarobki
  • zamieszkanie zorganizowane w komfortowych warunkach za 400 euro od osoby

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Przewóz osób-Monachium/Uber, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-uber-monachium/

ID ogłoszenia: 2976254a192585bf