€ 1450 netto +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz pomoc kuchenna w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 4, 2021 1:14 am
  • Wygasa: 5 dni, 12 godzin

Dla Polaków bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna w restauracji z Dortmundu. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1450 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Obowiązki:

  • samodzielne przygotowanie stanowiska pracy
  • praca na zmywaku
  • pilnowanie porządku na kuchni – np.: mycie blatów, wynoszenie śmieci
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych
  • przygotowywanie składników
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • przykładanie się do obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • wysoka motywacja
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość w pracy na nadgodziny
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy zespołowe
  • przyjazne nastawienie

  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem, świadczeniami, odprowadzaniem podatku oraz urlopem
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia dla pracowników najrzetelniej wypełniających powierzone obowiązki
  • darmowe zamieszkanie
  • na miejscu zapewnione bezpłatnie 3 posiłki dziennie + kawa i herbata
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • satysfakcjonujące zarobki
  • terminowe wypłacanie pensji
  • atrakcyjne dodatki za pełną frekwencję
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Pomoc kuchenna w restauracji od zaraz, Dortmund – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-jako-pomoc-kuchenna-dortmund/

ID ogłoszenia: 92660b56f8edd379