€ 14,50/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur w Kolonii 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Luty 19, 2019 7:18 am

Propozycja zatrudnienia w Köln od zaraz przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie pracy w Niemczech od lutego 2019 dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający

Rozpoczęcie zatrudnienia: od lutego 2019

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie powierzchni biurowych
  • praca w stałych godzinach od 8 do 16
  • zadania polegają na odkurzaniu, myciu podłóg, opróżnianiu koszy, dbaniu o czystość gabinetów, sal konferencyjnych, pomieszczeń socjalnych czy toalet
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • pełna samodzielność
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • tygodniowo 40 godzin pracy
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • start pracy od II połowy lutego 2019

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur – od lutego 2019, Kolonia” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7585c6b3266a4e90