€ 1890/mc

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z obuwiem od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 9, 2019 5:03 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla par na magazynie hurtowni obuwia. Zatrudnienie w Lipsku dla komisjonerów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu z obuwiem

Miasto: Lipsk, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Wynagrodzenie: 1890 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie i pakowanie towarów
  • obowiązkiem będzie przyjmowanie i rozładunek dostaw a także dbanie o porządek na magazynie
  • inne zadania w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdolność do pracy w grupie
  • sumienność, samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz

  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem oraz dostępem do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na pełny etat
  • opiekę koordynatora Polaka
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od pary
  • atrakcyjne premie oraz dodatki
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 007/2019” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9785d239e8fbeeb4