€ do 9,50 euro/h

Wyburzenia i rozbiórki Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: listopad 5, 2014 14:51

Poszukujemy pracowników na budowę w Berlinie przy rozbiórkach i wyburzeniach dla osób bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech dla pomocników budowlanych.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Zarobki: do 9,50 euro/h

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pomagać przy wyburzeniach i rozbiórkach budynków.

Oczekiwania:

  • doświadczenie budowlane przynajmniej 2 letnie
  • zdyscyplinowanie, subordynacja
  • zdolność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • duże zmotywowanie
  • dyspozycyjność od zaraz na najbliższe 4 miesiące
  • brak problemów zdrowotnych, szczególnie jeżeli chodzi o kręgosłup

Gwarantujemy:

  • odzież roboczą
  • narzędzia i materiały
  • pomoc polskojęzycznego brygadzisty
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • pracę na okres 4 miesięcy

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pomocnik budowlany Berlin” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 136545a0b7d2038c

14 komentarzy na “Wyburzenia i rozbiórki Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka Berlin”

  1. szukam pracy na listopad 5, 2014 @ 20:12

    witam jestem zainteresowany +4915733542414

  2. "Pomocnik budowlany Berlin" na listopad 6, 2014 @ 18:51

    Witam,
    Mam 43 lata pracowałem na budowach-docieplenia murarka,
    Bardzo zależy mi na tej pracy ponieważ sezon dociepleń prawie zakończony a mam
    rodzinę na utrzymaniu.
    Miejsce zamieszkania SZCZECIN
    Jestem zdyscyplinowany bez nałogów i chętny do pracy.

    Pozdrawiam

  3. witam jestem zainteresowany oferta pracuje od wielu lat na budowach jako pomocnik ogolnobudowlany rozbiorki domow wylewki maszynowe obsluga mixokreta ostatnio itd prawo jazdy kat b wlasny samochod kontakt do mnie to 48724521205 wyjazd od zaraz

  4. Pomocnik budowlany berlin na listopad 7, 2014 @ 09:16

    Bardzo prosze o kontak:) panstwa oferta pracy jest idealna poniewaz dlugo wraz z bracmi szukalismy tak interesujacej pracy w berlinie poniewaz chcielibysmy zamiszkac tam z naszymi rodzinami

  5. Marek Dobron na listopad 7, 2014 @ 10:55

    witam,jestem zainteresowany oferta pracy przy wyburzeniach,rozbiorkach w Berlinie.mieszkam w Szczecinie.jestem solidnym,dyspozycyjnym,doswiadczonym pracownikiem.naprawde jestem chetny solidnie pracowac.moj nr.telefonu 501855503 pozdrawiam Marek Dobron.

  6. Witam,34 i 36-latek są zainteresowani oferta pracy przy wyburzeniach,rozbiórkach w Berlinie,pracowalismy w niemczech,w budowlance,robotach drogowych,oraz inne wykonywane prace.posiadamy prawo jazdy kat.B.ORAZ WŁASNY SAMOCHÓD.nr.tel.668165054

  7. Witam interesuje mnie ogloszenie na budowie pracuje od najmlodszych lat budoowa w surowym stanie wykonczenia zbrojenia rowniez przbudowy

  8. Witam jestem zajnteresowany pracom tego typu nawet od zaras z trudnyh warunkuf finansowyh prosze o kon.669359375

  9. DZIEŃ DOBRY.JESTEM ZAINTERESOWANY WRAZ Z KOLEGĄ.MÓJ NUMER TEL.695056120

  10. Witam jestem zainteresowany i mam chęci do pracy nr.tel 531-513-574 Marcin

  11. Pracownik ogólnobudowlany na listopad 28, 2014 @ 12:09

    Jestem zainteresowany pracą nawet od zaraz 785 750 107

  12. Witam jesteśmy zaintresowani Państwa ofertą pracy. Mamy dobrą kondyncje i motywacje do podjęcia tej pracy. Nr 514399293 czekamy na odpowiedz.

  13. Witam jesteśmy zaintresowani Państwa ofertą pracy Z kolegą 30. 32 lata Prawo jazdy katy B
    881 699 121

  14. „Pomocnik budowlany Berlin” na czerwiec 1, 2015 @ 15:32

    Witam mam na imię Krzysztof mam 30 lat. mieszkam w Legnicy.
    Doświadczenie ok 8 lat w budowlance a także przy rozbiórkach .obsługa urządzeń elektrycznych i spalinowych itp.
    Mój nr kontaktowy:883-408-453