€ 1800 netto+zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu leków w Lipsku 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 21, 2021 2:31 am

Oferujemy zatrudnienie 2022 w Lipsku przy pakowaniu leków. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz leków

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 1800 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz (styczeń 2022)

Wakaty: 10

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy przepakowywaniu oraz pakowaniu leków i suplementów diety
  • zadania polegają na przepakowaniu, naklejeniu etykiet i/lub dołączeniu ulotek w języku niemieckim

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolności manualne
  • energiczność, przykładanie się do obowiązków
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym
  • pełna punktualność

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo, przelewem na kontro
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • trening pod okiem przełożonego
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • bezpłatne zamieszkanie w pensjonacie pracowniczym

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Pakowanie leków, Niemcy praca 2022, Lipsk”

należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 12161c0c0726c294