€ 2900-3600 brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B przewóz VIP-ów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 28, 2023 02:55

Z podstawową znajomością języka od zaraz w Monachium do podjęcia legalna praca w Niemczech jako kierowca kat.B przy przewozie VIP-ów limuzynami klasy wyższej. Zakwaterowanie dla pracowników organizuje pracodawca na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Kierowca kat. B

Pensja: od 2900 do 3600 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla kierowcy kat. B – przy przewozie klientów autami klasy premium – BMW-7, Audi A-8,  Mercedesem S-klasy
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem podróży służbowych, eventów medialnych, imprez itp.

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista, schludność
  • konieczność chodzenia w formalnych stroju
  • pracowitość, profesjonalizm
  • brak uzależnień
  • czynne prawo jazdy kat. b
  • minimum 21 lat

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres próbny, w oparciu o 3 miesięczną umowę na warunkach niemieckich
  • uniform służbowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie
  • pracodawca zapewnia dodatek na pokrycie kosztów zakupu butów eleganckich

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat. B, przewóz VIP Monachium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-przewozie-vip-ow-monachium/

ID ogłoszenia: 25963f7cae473332