€ 2360 +premie, dodatki

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji czekolady fabryka w Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 23, 2021 02:45

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Kolonii na produkcji czekolady. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2021 dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewniane jest przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miasto: Kolonia, Niemcy

Liczba wakatów: 10

Wynagrodzenie: 2360 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, kontrola jakości, dbanie o ciągłość produkcyjną, pakowanie
  • praca w nowoczesnej fabryce produkcyjnej z przystosowanymi stanowiskami do bezpiecznej pracy w czasie pandemii

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • przykładanie się do obowiązków
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • satysfakcjonujące pensje
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych i opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość pobierania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

W tytule zgłoszenia prosimy wpisać: Nr ref. pc/k/04/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-fabryka-koln/

ID ogłoszenia: 7096081c03a83dc6