€ 15/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca na budowie przy dociepleniach od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 12, 2020 04:17

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy dociepleniach. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka dla budowlańców z doświadczeniem. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy dociepleniach

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż dociepleń budynków
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za klejenie styropianu, montaż wełny, kołków, narożników, kładzenie warstwy zbrojeniowej
  • inne zadania wykończeniowe przy malowaniu i tynkowaniu fasad

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • zdolność do pracy w normach
  • wysoka kultura
  • prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość

Oferujemy:

  • około 169 godzin pracy w miesiącu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • możliwość pobierania zaliczek co 2 tygodnie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15 euro brutto/h + dodatki
  • wynagrodzenie wypłacane raz na miesiąc
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-budowlany-docieplenia-stuttgart,oferta,7468317

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-dociepleniach-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 1165eb979357413e