€ 10-20 tys PLN brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez języka remonty i wykończenia na budowie Konstancja 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Konstancja
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Maj 26, 2021 1:34 am
  • Wygasa: 1 godzina, 19 minut

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Konstancji na budowie przy remontach i wykończeniach. Niemcy praca 2021 dla budowlańców bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia wsparcie w szukaniu kwatery na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Konstancja, Niemcy

Wynagrodzenie: od 10 do 20 tysięcy PLN brutto

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań budowlanych zgodnie z wymaganiami klienta
  • pracownicy będą odpowiedzialny za układanie płytek, szlifowanie, szpachlowanie, tapetowanie, malowanie, montaż dociepleń, sufitów podwieszanych czy ścianek działowych

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • doświadczenie w pracy budowlanej przy remontach i wykończeniach
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do założenia
  • profesjonalne podejście do powierzonych zadań
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • stałe zlecenia
  • narzędzia budowlane do pracy
  • pomoc w szukaniu i rezerwacji kwatery na miejscu
  • samochód służbowy
  • bardzo dobre warunki współpracy
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • bardzo dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-budowlany-niemcy,oferta,8070360

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-budowie-przy-remontach-i-wykonczeniach-konstancja-2021/

ID ogłoszenia: 48060ad38309c4e1