€ 8,50/h brutto

Sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorze cykorii bez znajomości języka Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 4, 2019 04:07

Zatrudnienie od zaraz w Lipsku przy zbiorach cykorii. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla 2 Polaków bez znajomości języka już od października 2019.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów warzyw

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Wakaty: 2

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca na polu przy zbiorach cykorii
  • do zadań należeć będzie również czyszczenie, przewożenie, pakowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • darmowy udział za wsparcie w procesie rekrutacyjnym
  • pomoc koordynatora
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • legalne warunki zatrudnienia
  • umowę polską z niemieckimi składkami
  • pensję wypłacane na czas
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem strony: http://bit.do/zbiory-cykorii

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, od poniedziałku do piątku, pod numerem: 576–115–628

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorze-cykorii-bez-znajomosci-jezyka-lipsk-2019/

ID ogłoszenia: 1715d9666dfa9f0f