€ 1950 brutto +premie, dodatki

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji czekolad dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 15, 2019 4:30 am
  • Wygasa: 16 dni, 13 godzin

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji czekolad dla par i grup bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Berlina od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym w bardzo dobrym standardzie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolad

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1950 euro brutto miesięcznie plus premie oraz dodatek mieszkaniowy w wysokości 100 euro

Termin: od zaraz

Wakaty: 6

Zakres zadań:

  • wsparcie przy przygotowywaniu nadzienia do czekolad
  • dostarczanie półproduktów
  • przeprowadzanie wyrywkowej kontroli jakości
  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • zdejmowanie z taśmy tabliczek uszkodzonych lub wybrakowanych
  • pakowanie oraz foliowanie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • brak nałogów
  • konieczność wykonania na własną rękę badań w niemieckim sanepidzie, których koszt to ok. 25 euro
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz na okres połowy roku

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie, koszt miesięczny to 300 euro od osoby (100 euro opłaca pracodawca)
  • samodzielne i wspólne pokoje dla par
  • rzetelnego pracodawcę
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne dodatki np. pakiety wyrobów firmowych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych z aktualnym CV, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pc/b/03/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolad-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 6195c8aba93a12ef

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji czekolad dla par Berlin”

  1. Jestem zainteredowany