€ 13,20 €B/h +15€ dieta/d

Od zaraz Niemcy praca przy produkcji foteli samochodowych bez języka fabryka Neuburg an der Donau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuburg an der Donau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 9, 2024 03:32

Fabryka foteli samochodowych z Neuburg an der Donau od zaraz poszukuje osób do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Firma MARIWA SOLUTIONS poszukuje pracowników na stanowisko montażu foteli samochodowych na linii produkcyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie różnorodnych zadań związanych z produkcją foteli samochodowych
  • Składanie foteli samochodowych na linii montażowej
  • Praca przy linii produkcyjnej zgodnie z określonymi standardami i procedurami
  • Kontrola jakości i pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Stawkę 13,20€/h + 15€ netto diety za każdy przepracowany dzień roboczy
  • Dodatki za nadgodziny
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Zagwarantowane zakwaterowanie – koszt 395€/miesięcznie
  • Pracę od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek

Dla osób bez samochodu oferujemy również autobus, który przewozi pracowników z domu do pracy w cenie 7€ za dzień roboczy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@mariwasolutions.pl. W treści wiadomości prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

źródło: https://mariwasolutions.pl/oferty-pracy/pracownik-produkcji-produkcja-foteli-samochodowych/

ID ogłoszenia: 37565c174f868a04