€ 9,49/h brutto

Bez znajomości języka od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu słodyczy w Gotha 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 27, 2019 4:02 am

Dla pakowaczy w rejonie miasta Gotha dostępna od zaraz aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie z zapewnionym na miejscu zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Gotha i Lipsk, Niemcy

Pensja: 9,49 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem słodyczy oraz innych artykułów spożywczej

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki w wysokości 9,49 euro brutto na godzinę
  • premię na urlop oraz święta
  • zatrudnienie na stałe
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie a także przejazd do pracy
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • dodatki w wysokości +25% stawki podstawowej za pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o aplikowania poprzez źródło. Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem:

  • 756410013, 508530100

Dzwonić można w godzinach od 9:00 do 16:00

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-leipzig,oferta,7087469

ID ogłoszenia: 9785d8d38e0253dd