€ 1500 netto + mieszkanie

Od zaraz bez języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu sera w Berlinie 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 25, 2019 06:03

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz propozycja pracy w Niemczech przy pakowaniu sera w zakładzie z Berlina. Oferta bez znajomości języka dla pakowaczy na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Pakowacz sera

Liczba miejsc: 6

Pensja: 1500 euro netto miesięcznie

Miasto: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca w szybkim tempie przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadania przy linii – pracownicy obsadzają stanowiska rotacyjnie w zależności zapotrzebowania
  • zadania polegają na przeprowadzaniu kontroli jakości, nadzór nad foliowaniem, ustawianie maszyn, wyłączanie urządzeń, zdejmowanie gotowych produktów itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pracę na okres 3 do 6 miesięcy
  • wsparcie przy sprawach urzędowych i tłumaczeniu dokumentów
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za dojazd, w wysokości do 150 euro na podstawie rachunku
  • tanie obiady w barze pracowniczym

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie-sera 02/2019″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 3785c4a3cb6452b1

1 odpowiedź na “Od zaraz bez języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu sera w Berlinie 2019”

  1. Witam
    Poszukuje pracy od zaraz bez języka dla par
    nie mamy nałogów!