€ 4500-9000 PLN/mc

Niemcy praca sezonowa od zaraz przy kwiatach bez języka w ogrodnictwie 2021 Kempen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kempen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 5, 2021 05:09

Oferujemy zatrudnienie w ogrodnictwie k. Kempen przy kwiatach 2021. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Kempen, Niemcy

Pensja: od 4500 do 9000 PLN miesięcznie

Obowiązki:

  • praca w ogrodnictwie przy różach, storczykach, wrzosach, daliach
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem kompozycji kwiatowych, nawadnianiu, pielęgnacji, sadzeniu cebulek itp.

Wymagania:

  • motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania zapewnione za darmo w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych
  • stałą opiekę koordynatora polskojęzycznego
  • zapewnione darmowe przejazdy do pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o zgłaszanie się pod numerami:

  • (+48957579757) lub (+48957570990)

Kontakt telefoniczny dostępny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-kwiatach-bez-jezyka-ogrodnictwo-2021-kempen/

ID ogłoszenia: 2075ff2e4a3754cc