€ 13-16/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 4, 2019 04:06

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech skierowanej do osób bez znajomości języka. Oferta z Hanoweru na magazynie z kosmetykami przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Start: od października 2019

Zarobki: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • ogłoszenie dotyczy pracy w Niemczech na magazynie drogeryjnym
  • do zadań należeć będzie rozładunek dostaw, pakowanie, kompletowanie towarów, dbanie o porządek i wycieranie półek, odpowiednie składowanie towarów, aktualizowanie danych w systemie komputerowym itp.

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności – nie starsze niż 3 miesiące

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: magazyn drogeryjny, Hanower 10/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-z-kosmetykami-od-zaraz-hanower-2019/

ID ogłoszenia: 7555d9654b44bf24