Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ od 15 €/h

Dla par fizyczna praca Niemcy bez języka od zaraz przy sortowaniu odzieży w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 5, 2023 00:51
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dla par fizyczna praca Niemcy bez języka od zaraz przy sortowaniu odzieży w Augsburgu

Opis

Bez znajomości języka w Augsburgu do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie także dla par z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu – bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

Zakres zadań pracownika obejmuje przede wszystkim prace manualne polegające na sortowaniu używanej odzieży. W celu wykonania tych zadań pracownik będzie pracował przy taśmie produkcyjnej i stołach. Praca będzie wymagała od pracownika szybkości i skrupulatności w wykonywaniu zadań.

Oczekiwania:

Aby ubiegać się o stanowisko, oczekuje się od kandydatów pełnej dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki. Konieczne jest gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz, z uwzględnieniem krótkiego czasu reakcji. Ponadto, wymagana jest sumienność i rzetelność oraz brak nałogów, co wpłynie na efektywność i skuteczność pracy. Ważna jest również odporność na stres, ponieważ wykonywanie pracy wymaga szybkiego tempa i dużej ilości zadań do wykonania w określonym czasie. Dobre zdrowie i brak uczuleń lub alergii są również konieczne, aby zapewnić bezpieczeństwo i wydajność pracownika.

Zapewniamy:

Zapewniamy naszym pracownikom bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz terminowe wypłaty pensji. Nasza oferta jest natychmiastowa i dostępna dla zainteresowanych kandydatów. Pracownikom oferujemy bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności urzędowych. Zapewniamy również opiekę polskojęzycznego koordynatora, który pomoże w przypadku wszelkich pytań lub problemów. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami, które na pewno będą satysfakcjonujące dla naszych pracowników.

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej 05/2023″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-w-augsburgu/

ID ogłoszenia: 7686454275176fa1

    

ilość wszystkich wyświetleń: 328, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.