€ 8,85/h netto/brutto + możliwy akord

Niemcy praca sezonowa przy zbiorach truskawek od zaraz 2018 Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 13, 2018 2:53 am

Propozycja sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach truskawek. Oferta 2018 aktualna dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Augsburgu z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów truskawek

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Zarobki: w zależności od uzgodnienia obowiązuje wynagrodzenie akordowe lub godzinowe

Umowa: na przynajmniej 5 tygodni

Zakres zadań:

  • praca polowa przy zbiorze, oczyszczaniu, sortowaniu truskawek

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz na minimum 5 tygodni
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • samodzielność, zaradność

Zapewniamy:

  • pracę sezonową w Niemczech
  • uczciwe wynagrodzenie
  • komfortowe warunki mieszkaniowe – zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie
  • dla pracowników najlepszych możliwość otrzymania premii za pracę ponad normę dzienną zbioru
  • pracę na minimum 5 tygodni

Aplikacja:

Zgłoszenia można przesyłać mailowo, na adres podany poniżej:

  • info@seibold-erdbeeren.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-truskawek-niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-w-augsburgu-2018/

ID ogłoszenia: 9035acfd89e80566