€ 10,80/h brutto +dieta

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw dla par od zaraz Geilenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Geilenkirchen
  • Opublikowany: wrzesień 6, 2022 1:49 am

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw w ogrodnictwie dla par również bez znajomości języka. Zatrudnienie w Geilenkirchen od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów warzyw

Miejsce zatrudnienia: Geilenkirchen, Niemcy

Pensja: 10,80 euro brutto na godzinę pracy + dieta

Termin: od zaraz

Umowa: sezonowa na około 3 miesiące

Zakres zadań:

  • sezonowa praca w Niemczech w rodzinnym ekologicznym gospodarstwie
  • do zadań należeć będzie wykonywanie prac ogrodniczych – zbiór, pakowanie warzyw oraz praca przy hodowli kur niosek

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • od jeden osoby wymagane jest prawo jazdy
  • jedna osoba musi znać język niemiecki w celu porozumiewania się z pracodawcą/przełożonym

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • minimum 40 godzin pracy tygodniowo
  • zatrudnienie sezonowe od zaraz

Aplikacja:
Więcej informacji możecie Państwo uzyskać telefonicznie, pod numerem: 573 538 660

Zgłoszenia można także przesyłać poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-zbiory-warzyw-geilenkirchen/

ID ogłoszenia: 6436315a16aae764