€ 2500 +zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka sortowanie odpadów Hamburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 3, 2021 02:30

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie bez znajomości języka w firmie recyklingowej z Hamburga z bezpłatnym zakwaterowaniem dla pracowników.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2500 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 10

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym w sortowni odpadów
  • pracownik zostanie przeszkolony oraz otrzyma komplet odzieży
  • obowiązkiem będzie rozdzielanie śmieci, zadania wykonywane są w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • sumienność, solidność, odpowiedzialność
  • wysoka motywacja
  • pracowitość
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w hotelu pracowniczym – z wyposażoną kuchnią, łazienką i internetem
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • prawo do płatnego urlopu
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora Polaka
  • środki ochronne

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo z załączeniem CV oraz LM na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen2020@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odpadów, Hamburg 2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-2021-bez-jezyka-sortowanie-odpadow-od-zaraz-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 84661081f4e4c02b