€ 13-16/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy sprzątanie kliniki od zaraz w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 12, 2021 01:56

Poszukiwani sprzątacze i sprzątaczki od zaraz do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej w Stuttgarcie. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz/ka

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2021

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie wszystkich pomieszczeń kliniki stomatologicznej – gabinetów, laboratorium, pomieszczeń socjalnych, toalet, recepcji, poczekalni
  • odpowiednie przechowywanie odpadów medycznych
  • w przypadku problemów organizacyjnych na prośbę kierownika lub administracji pomoc asystentkom w przygotowywaniu gabinetów na przyjęcie pacjentów – wycieranie fotela, dezynfekowanie powierzchni itp.

Oczekiwania:

  • przykładność, solidność, schludność
  • umiejętność dogadywania się z ludźmi, przyjazne nastawienie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • samodyscyplina
  • wysoka sprawność
  • przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wsparcie w szukaniu mieszkania do wynajęcia
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia
  • pełny wymiar godzinowy – 5 razy po 8 godzin i stałe godziny pracy

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 11/2021″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-kliniki-stomatologicznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 29618da61802186