€ 12,85/h brutto

Od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu wafelków bez znajomości języka Bremen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 19, 2021 04:43

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w firmie z Bremen przy pakowaniu wafelków na linii produkcyjnej. Na miejscu pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Pakowacz wafelków

Miasto: Bremen, Niemcy

Zarobki: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • łatwa, powtarzalna praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej
  • w zakładzie przestrzega się wysokich standardów BHP
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem wafelków i ciastek

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w obowiązki
  • dobre zdrowie
  • zdyscyplinowanie
  • przestrzeganie surowych zasad BHP do pracy z żywnością
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny wynoszący 3 miesiące
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia i podjęcia stałego zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 120 euro miesięcznie/osoba
  • pracę zmianową

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen2021@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-wafelkow-bez-jezyka-w-bremen/

ID ogłoszenia: 62760534f393e31c