€ 2,800.00

Od zaraz praca Niemcy jako kierowca kat.B-dostawca zakupów w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 27, 2021 02:53

Ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka od zaraz dla kierowcy kat.B w charakterze dostawcy zakupów. Zatrudnienie w Berlinie z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca zakupów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2800 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zatrudniony na stanowisku kierowcy – dostawcy zakupów w magazynie kompletującym zamówienia robione elektronicznie poprzez delikatesy internetowe
  • obowiązkiem będzie załadunek towarów na samochód, wyznaczenie trasy lub używanie trasy przygotowanej przez system oraz rozwiezienie zamówień zgodnie z rozkładem godzinowym

Oczekiwania:

  • umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z ludźmi
  • przyjazne nastawienie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • punktualność

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • opiekę rezydenta Polaka
  • środki ochrony osobistej – maseczki jednorazowe oraz płyny do dezynfekcji
  • samochód służbowy w godzinach pracy, telefon komórkowy i kartę paliwową
  • bezpłatne zamieszkanie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/07/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowy

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-berlin-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 15860f9e5ec2059c