€ 1890 + zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez języka na wakacje jako żywa maskotka Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 19, 2018 05:34

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par i grup bez znajomości języka jako żywa maskotka. Zatrudnienie w Berlinie na wakacje 2018 z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Liczba wakatów: 6

Zarobki: 11,25 euro brutto na godzinę co daje około 1890 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy rozdawaniu ulotek, balonów a także zabawianiu ludzi na eventach promocyjnych
  • pracownik będzie miał do dyspozycji specjalny strój

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista i zdolność do pracy z ludźmi
  • umiejętność zabawiania najmłodszych
  • dostępność od lipca do końca września bieżącego roku
  • wysoka sprawność fizyczna
  • otwartość
  • samodzielność
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • pracę od lipca do końca września dla 6 osób
  • mile widziane zgłoszenia od par lub grup
  • pracę po 7 godzin dziennie
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • transport pomiędzy pracą a zamieszkaniem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres, dostępny poniżej:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna na wakacje 2018 – żywa maskotka, Berlin/07/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-wakacje-2018-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-berlin/

ID ogłoszenia: 4675b27fb1b314cb