€ Na akord

Sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka przy zbiorach szparagów 2022 k. Lubeki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lubeka
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 mc
  • Opublikowany: luty 15, 2022 3:28 am

Gospodarstwo rolne z okolic Lubeki poszukuje kandydatów do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów 2022. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem możliwym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Miejscowość: okolice Lubeki, 23911 Salem, Niemcy

Termin: od kwietnia do II połowy czerwca 2022

Pensja: na akord

Obowiązki:

  • praca polowa przy zbiorze – wycinaniu szparagów

Oczekiwania:

  • zatrudnienie dla gospodyń dobowych, studentów, emerytów lub rencistów
  • gotowość do zabrania ze sobą dowodu, ręczników, przyborów higienicznych, kaloszy, kapci, odzieży do pracy – również przeciwdeszczowych, ręczników roboczych

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zamieszkanie oraz obiady to koszt 10 euro/doba od osoby – 6 os pokoje, telewizor, wyposażona wnęka
  • kuchenna
  • wsparcie opiekuna grupy
  • opieka na miejscu – jeżeli trzeba to zabranie do lekarza

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez źródło.

źródło: www.hofkaiser.de/informacje/

ID ogłoszenia: 61620added17236