€ od 16/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy regipsach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 4, 2022 02:55

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy regipsach na budowie. Zatrudnienie 2022 przy wykończeniach w Berlinie dla budowlańców bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 16 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w niemieckiej firmie zajmującej się remontami i wykończeniami domów, mieszkań i budynków użyteczności publicznej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za samodzielny montaż regipsów oraz wykończenia – szpachlowanie, malowanie

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • doświadczenie budowlane
  • profesjonalne wypełnianie powierzonych zadań
  • przykładanie się do obowiązków
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zakwaterowanie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz również dla osób bez znajomości języka
  • niemiecką umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • opcja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +492099706618

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-regipsach-od-zaraz-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 86561fc1c7ae0c61