€ 17,00-19,00 €/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie drogerii od zaraz, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 17, 2024 02:10
  • Wygasa: 13 dni, 17 godzin

Dla komisjonerów od zaraz w hurtowni z Hanoweru do podjęcia praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie art. drogeryjnych. Zakwaterowanie zapewnione za opłatą.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Pensja: 17,00 do 19,00 euro brutto na godzinę pracy +premie, dodatki

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień na artykuły drogeryjne zgodnie z wytycznymi.
  • Pakowanie produktów do wysyłki.
  • Etykietowanie opakowań.
  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw.
  • Utrzymanie porządku w magazynie.

Wymagania:

  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 17,00-19,00 euro brutto na godzinę pracy, z premiami i dodatkami.
  • Pracę w hurtowni kosmetyków w Hanowerze.
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.
  • Dynamiczne środowisko pracy.
  • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę: około 200 euro miesięcznie za pokój jednoosobowy lub 150 euro za pokój dwuosobowy.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Hanower 05/24

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogerii-od-zaraz-hurtownia-z-hanoweru/

ID ogłoszenia: 130664688eecd335

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.