€ 13,20/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz sprzątanie autobusów bez języka 2018 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 23, 2018 06:49

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech 2018 dla osób bez znajomości języka przy sprzątaniu autobusów oraz tramwajów. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie na zmianie nocnej.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 13,20 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na zmianie nocnej
  • zatrudnienie odbywa się w zajezdni
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie autobusów i tramwajów

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość pracy na noce
  • sumienność, pracowitość, zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki i szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę na pełny etat
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 150-250 euro miesięcznie w zależności od standardu
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Sprzątanie autobusów i tramwajów, Stuttgart 02/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-autobusow-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 8325a8f0ddd7d6cc