€ do ustalenia

Niemcy praca dla par przy pakowaniu sera bez znajomości języka od zaraz w Bawarii 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 9, 2019 04:56

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla par w rejonie Bawarii 2019. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy pakowaniu artykułów mleczarskich (sery, jogurty). Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Bawaria, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w zakładzie mlecznym polegająca na pakowaniu, ważeniu oraz kontroli jakości produktów
  • obowiązki wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie również dbanie o porządek na stanowisku, obsługiwanie maszyn oraz etykietowanie produktów

Oczekiwania:

  • dużą zaleta będzie znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • atutem będzie prawo jazdy, własny samochód

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • zakwaterowanie w 2 osobowym pokoju (możliwość zamieszkania w pokoju 1 osobowym za dopłatą)
  • opcja pobierania zaliczek od pierwszego tygodnia zatrudnienia
  • wysokie wynagrodzenie
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu na miejsce pracy
  • możliwość podnoszeni kwalifikacji
  • pracę dla par
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • +48 327 123 990

Lub za pośrednictwem źródła.

źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-produkcji-w-zakladzie-mleczarskim/ob/10983157

ID ogłoszenia: 3675cabcc499912f