€ do ustalenia

Bez języka praca w Niemczech przy produkcji pierników od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 28, 2019 03:45

Firma z Monachium poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji pierników. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik na produkcji pierników

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca w charakterze fizycznym polegająca na ręcznym wyrobie kruchych ciasteczek – pierników
  • szczegóły obowiązków zostaną przedstawione pracownikom w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • zdolność do pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • karta EKUZ
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • legalną umowę o pracę
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, możliwy pod numerem:

  • 660575858, 600009659

źródło: www.infopraca.pl/praca/pomocnik-pracownik-przy-produkcji-piernikow-praca-w-niemczech/niemcy-monachium/14549609

ID ogłoszenia: 2795cec60a661fef