€ 2000-2800/mc brutto

Od zaraz dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni RTV Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 27, 2020 4:09 am

Propozycja zatrudnienia dla par w Bremen od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Miasto: Bremen, Niemcy

Pensja: 2000 do 2800 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 12

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie codziennych zadań na magazynie – kompletowanie zamówień, pakowanie, wysyłka, przyjmowanie dostaw, dbanie o porządek, obsługiwanie urządzeń i sprzętów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora Polaka przez cały okres zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 450 euro miesięcznie od pary
  • legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 8955f9688b6d6472