€ 1900-2700

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie RTV od zaraz 2020 Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 25, 2020 03:16

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz jako pomocnik na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Ulm przy zbieraniu zamówień i wysyłce towarów.

Stanowisko: Pomocnik magazynu

Miasto: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: 1900 do 2700 euro brutto miesięcznie – pensja uzgadniana będzie indywidualnie na podstawie znajomości języka i posiadanego doświadczenia

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • wykonywanie prac pomocniczych w hurtowni RTV
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem, układanie sprzętów na paletach, zabezpieczanie stretchem, aktualizowanie baz danych, pilnowanie porządku, rozładunek dostaw
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, sumienność, zdyscyplinowanie
  • samodzielność
  • pracowitość
  • zdolność do pracy pod presją
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pierwszą umowę na czas określony
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • płatne zakwaterowanie, koszt to 450 euro miesięcznie od pary
  • pełny etat
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 2555e543625506b8