€ od 14,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka magazyn zoologiczny w Lipsku 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: wrzesień 5, 2023 02:35

Dla komisjonerów od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni art. dla zwierząt. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie dla chętnych będzie zapewnione (odpłatnie 250 euro miesięcznie).

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy + liczne benefity i premie

Zadania:

Głównym zadaniem na tym stanowisku jest kompletnie zamówień na akcesoria i karmy dla zwierząt oraz przygotowywanie produktów do ich dystrybucji.
Pracownik jest odpowiedzialny za przyjmowanie dostaw, etykietowanie i pakowanie produktów, a także nadzorowanie stanu magazynowego i organizację przestrzeni. Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego, w tym wózków widłowych, będzie mile widziana.

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz w Lipsku.
  • Brak wymaganej znajomości języka niemieckiego i doświadczenia – zapewnimy niezbędne szkolenie w zakresie kompletacji i przygotowania towaru.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane zadania.
  • Doświadczenie w pracy magazynowej będzie mile widziane, ale nie jest konieczne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z niemieckimi standardami.
  • Dodatkowe benefity, premie oraz paczki świąteczne dla naszych pracowników.
  • Zakwaterowanie dostępne na miejscu dla zainteresowanych – możliwość zamieszkania za odpłatnością w wysokości 250 euro miesięcznie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności (dofinansowanie do kursu językowego).

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem

„Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 21264f6353d2922c