€ 15/h

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań od zaraz w Essen 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 5, 2022 2:06 am

Oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz dla sprzątaczy-sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Essen przy sprzątaniu domów i mieszkań. Pracodawca zapewnia wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Stawka godzinowa: 15 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 3

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy samodzielnym sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • wysoka motywacja
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków

Oferujemy:

  • komplet odzieży logowanej
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu i pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • pracodawca zapewnia zwrot części kosztów za dojazdy własnym samochodem
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 44624b234d568f6