€ 15,50 €/h+mieszkanie

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy choinkach w leśnictwie, Neustrelitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neustrelitz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: sezon 2023
  • Opublikowany: listopad 14, 2023 04:08

Przy choinkach w rejonie Neustrelitz do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka w leśnictwie do Świąt Bożego Narodzenia z zakwaterowaniem bezpłatnym dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy choinkach

Lokalizacja: Neustrelitz, Niemcy

Zarobki: 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz do Bożego Narodzenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca w leśnictwie, na plantacji drzewek choinkowych
  • do zadań należeć będzie wykonywanie prac porządkowych, ścinanie, podcinanie, pakowanie drzewek

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pracowitość
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie i możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • nadgodziny płatne +25%, dni świąteczne +50%
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • wdrożenie w obowiązki
  • szkolenie w języku polskim
  • pełna opieka zapewniona na miejscu – pracownik nie jest pozostawiony sam sobie
  • opcja pobierania zaliczek
  • zakwaterowanie zapewnione w pensjonacie pracowniczym z opłaconym na miejscu śniadaniem

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!
Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Niemcy praca w szkółce leśnej – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-choinkach-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-lesnictwie-neustrelitz/

ID ogłoszenia: 4536552bda49d0fe