€ 9,19/h brutto

Niemcy praca sezonowa 2019 przy zbiorach warzyw bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 24, 2019 2:55 am

Propozycja sezonowej pracy w Niemczech 2019 przy zbiorze warzy – kapusty, porów, sałaty, brokułów. Zatrudnienie bez języka we Frankfurcie nad Menem (gospodarstwo rolne).

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: 9,19 euro brutto na godzinę pracy

Termin: sezon 2019

Obowiązki:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy sadzeniu, pielęgnowaniu i zbiorze warzyw
  • w gospodarstwie uprawia się sałatę, brokuły, pory, kapustę, selery itp.
  • do zadań należy zbiór, oczyszczanie, mycie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy na cały sezon
  • zmotywowanie
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • pracę na sezon 2019
  • duża liczba godzin, średnio tygodniowo około 60
  • płatne zakwaterowanie w cenie 3 euro za dobę w 3-4 osobowym mieszkaniu
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • 2 razy w tygodniu darmowy posiłek
  • pracownik płaci jednorazowo 650 PLN za zorganizowanie wyjazdu, polisę a także pełną opiekę biura przez cały wyjazd
  • po 3 miesiącach pracy, zapewniona dopłata na pokrycie biletu powrotnego w wysokości 50 euro

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: 13 4463295 lub 782745508

Wiadomość e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać na adres:

  • niemcy@bispol.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-warzyw-frankfurt-nad-menem-2019/

ID ogłoszenia: 2685ce6c8d41dc21