€ 13,20 brutto/h +mieszkanie

Praca Niemcy przy produkcji elektroniki bez znajomości języka od zaraz w Halver

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Halver
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 2, 2023 00:53

Bez znajomości języka w fabryce z Halver do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech na produkcji-montażu elektroniki. Zatrudnienie od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie na miejscu.

Chętnie zatrudnimy pracowników produkcyjnych do kontroli jakości i montażu drobnych elementów. W zamian oferujemy nie tylko godne wynagrodzenie w euro, ale i szereg dodatkowych korzyści

Jakie będą Twoje zadania?

Kontrola jakości drobnych części elektro
Pakowanie, lutowanie, montowanie
Utrzymywanie zasad BHP panujących w zakładzie

Czego oczekujemy?

Dokładności i rzetelności
Samodzielności
Chęci do pracy w systemie zmianowym
Zdolności manualnych
Prawa jazdy kat. B
Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych, montażach itp.

Co gwarantujemy Ci w zamian?

Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE: 13,20 euro brutto na godzinę
DARMOWE ZAKWATEROWANIE: dwuosobowy pokój w komfortowym mieszkaniu lub pensjonacie (pełne wyposażenie, z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu)
Dodatki do pensji za pracę w godzinach nocnych (+25%) oraz za pracę w niedzielę (+50%)
Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
Płatne dni świąteczne wolne od pracy
Szkolenie przed rozpoczęciem pracy
Możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
Stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania Twojej umowy
Wsparcie organizacyjne i pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
Możliwość długoterminowej współpracy

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: https://kirsch-praca.pl/oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 686474d404c3edb