€ 10,50/h brutto +dodatki

Pakowanie wędlin praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz w Ludwigslust

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ludwigslust
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 15, 2021 02:28

Dla pakowaczy w Ludwigslust od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu wędlin na produkcji. Zatrudnienie bez znajomości języka w nowoczesnej fabryce. Zakwaterowanie dostępne na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Termin: od zaraz

Miejscowość: Ludwigslust, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie porcjowanie, pakowanie oraz etykietowanie wyrobów – wędlin i kiełbasek
  • do zadań należeć będzie wykonywanie innych niekomplikowanych zadań

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie własne auto

Oferujemy:

  • zatrudnienie również dla osób bez znajomości języka niemieckiego
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę z świadczeniami socjalnymi
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pełny etat i opcję pracy w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • opcja wyjazdu w parach lub grupach
  • za dojazd własnym autem dopłata 50 euro
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu:

  • e-mail: kasia@cdpersonal.eu
  • Telefon:+48 722 006 627