€ 12/h

Dam pracę w Niemczech na budowie bez języka przy regipsach od zaraz Bamberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bamberg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 2, 2019 04:33

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach dla budowlańców. Od zaraz zatrudnienie przy regipsach bez znajomości języka w Bamberg 2019.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy regipsach

Stawka godzinowa: 12 euro na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Bamberg, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana przy wykończeniach
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montowanie konstrukcji z karton gipsu – ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych
  • do zadań należy również montaż stelaży, szpachlowanie, malowanie, tynkowanie, tapetowanie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • pełna samodzielność
  • doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Bamberg oraz przy zleceniach w promieniu do 300 od miasta
  • pracę na podstawie umowy na czas nieokreślony

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • dariusz.jarosz@o2.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-jezyka-w-budownictwie-od-zaraz-przy-regipsach-karton-gips-bamberg/

ID ogłoszenia: 5025ca25e9bcbf47