€ 12,00/h + zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech 2019 na magazynie z zabawkami od zaraz w Poczdamie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 1, 2019 05:18

Propozycja ciekawej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni zabawek w Poczdamie. Zatrudnienie 2019 dla komisjonerów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Poczdam, Niemcy

Liczba wakatów: 5

Rozpoczęcie: od lutego 2019

Stawka godzinowa: 12 euro brutto

Opis zadań:

  • praca na magazynie hurtowni z zabawkami przy kompletowaniu zamówień składanych drogą elektroniczną
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za porządek na magazynie, kompletowanie produktów, pakowanie i wysyłkę
  • obowiązkiem będzie również wprowadzanie danych do systemu komputerowego czy rozładunek zamówień
  • inne zadania zgodnie z aktualnymi zaleceniami

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie, zwinność, energiczność
  • pracowitość, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • wysokie zarobki i dodatkowo płatne nadgodziny +25%
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez cały okres trwania umowy
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • niemiecką umowę o pracę na 4 miesiące
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • samodzielne stanowisko
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 6065c53955389744

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech 2019 na magazynie z zabawkami od zaraz w Poczdamie”

  1. Weronika.Jarek1998@o2.pl na luty 2, 2019 @ 20:43

    Jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt: 781368104