€ 1700 brutto + zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech 2017 przy produkcji opakowań bez języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca roku
  • Opublikowany: lipiec 25, 2017 03:32

Do końca roku 2017 aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji opakowań kartonowych. Zatrudnienie w Hanowerze bez znajomości języka zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie na cały okres umowy.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Hanower

Zarobki: 1700 euro miesięcznie brutto

Liczba miejsc: 2

Umowa: do końca roku 2017

Obowiązki:

– cięcie i składanie arkuszy tekturowych

– klejenie opakowań w oznaczonych miejscach

– kompletowanie opakowań po 100 arkuszy

– ustawienie prostych maszyn produkcyjnych (po przyuczeniu)

Wymagania:

– dobry wzrok, dokładność, szybkość

– mile widziane osoby z doświadczeniem lub wykształceniem poligraficznym

– dostępność do końca roku 2017 i chęć przedłużenia umowy po nowym roku

– atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu

– tylko osoby bez nałogów (na terenie całego zakładu panuje bezwzględny zakaz palenia)

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie w 2 pokojowym mieszkaniu (1 pokój na osobę)

– atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wzięcia nadgodzin płatnych 150-200%

– pomoc polskiego koordynatora w kwestiach formalnych

– terminowe wypłaty należności

– nie pobieramy żadnych opłat przed podpisaniem umowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja opakowań  Hannover

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 698597652bfaf376