€ na akord

Sezonowa praca Niemcy dla grupy od zaraz przy zbiorach malin Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 27, 2014 23:28

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na plantacji przy zbiorach malin od zaraz dla grupy. Zatrudnienie w Dreźnie z zakwaterowaniem.  Znajomość języka niemieckiego wymagana jest u jednej osoby.

Stanowisko: Zbieracz malin

Miejsce zatrudnienia: Drezno

Zarobki: na akord

Oferta skierowana dla grupy- ok 4 do 6 osób

Obowiązki:

  • Praca przy zbiorach malin na plantacji.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie oraz pakowanie owoców.

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • posiadanie nieprzemakalnej odzieży
  • zręczność, dobry wzrok
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność do października
  • znajomość języka wymagana komunikacyjne u jednej osoby na grupę
  • brak nałogów
  • sumienne podchodzenie do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe
  • praca dla grupy
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy z pracodawcą
  • zatrudnienie wyłącznie dla grupy
  • pracodawca zapewnia darmowe zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych- opłata wyłącznie za media i za zniszczone rzeczy
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora w razie potrzeby
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień

Każda osoba która przejdzie proces rekrutacji musi pamiętać o zabraniu pościeli i odzieży nieprzemakalnej

Aplikacja:
Zgłoszenie grupowe- jeden mail zawierający kilka CV prosimy o przesłanie na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 7053cfde00d7d16