€ 15 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzataniu biur Dortmund 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 22, 2017 04:07

Oferujemy zatrudnienie od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur w Dortmundzie. Ogłoszenie pracy w Niemczech jako sprzątacz – sprzątaczka z minimalnym doświadczeniem w zawodzie.

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka

Start: od zaraz

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna przy sprzątaniu powierzchni biurowych
  • zadania powtarzalne – codzienne opróżnianie koszy, odkurzanie i mycie podłóg, sprzątanie toalet, pokoi socjalnych, sal konferencyjnych, gabinetów itp.
  • praca na pełny etat od 10 do 18

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku minimum 3 miesiące
  • mile widziane referencje
  • brak nałogów
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • duża dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • przyjazne usposobienie

Zapewniamy:

  • pierwsza umowa na miesięczny okres próbny potem na stałe
  • pracodawca pomaga przy formalnościach oraz w wynajęciu samodzielnego mieszkania
  • przez miesiąc próbnej umowy bezpłatne zakwaterowanie w hostelu z samodzielnym pokojem i łazienką
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie biur, sierpień 2017

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 515599b4bad57994