€ od 10,88 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie kosmetyków, Pohlheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Pohlheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 8, 2022 1:19 am

Dla pakowaczy, a także par oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka w rejonie Pohlheim z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Pohlheim

Zarobki: od 10,88 € brutto/h

Pakowacz kosmetyków praca bez znajomości języka, mile widziane pary. Praca na wakacje!

Zakres obowiązków
pakowanie produktów z branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej
proste prace pomocnicze przy produkcji

Oczekujemy
własnego samochodu na wyjazd

Oferujemy
pracę bez języka niemieckiego
zatrudnienie na okres wakacji
pracę bez doświadczenia w systemie 2- zmianowym
bezpłatne zakwaterowanie
stawkę 10.88 €/h
legalne zatrudnienie (A1, karta EKUZ)
możliwość zaliczek
wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Aplikacja przez formularz na stronie (krótki link):

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/pakowacz-kosmetykow-praca-bez-znajomosci-jezyka-mile-widziane-pary-praca-na-wakacje

ID ogłoszenia: 80862c22dfb2c3a2