€ 13,40/h+dieta, zakwaterowanie

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez znajomości języka przy przeprowadzkach od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Lipiec 9, 2021 2:47 am

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie 2021 w Kolonii dla chętnych bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik do przeprowadzek

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 13,40 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Rozpoczęcie zatrudnienia: od lipca 2021

Obowiązki:

  • zadania wykonywane będą w grupie
  • obowiązkiem będzie świadczenie usług przeprowadzonych – praca fizyczna
  • zadania polegają na demontażu, składaniu, przenoszeniu, wynoszeniu, załadunku, rozładunku, montażu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka motywacja, sumienność, odpowiedzialność, solidność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • prawo jazdy kat. B lub C
  • zdolność do pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • wdrożenie w języku polskim
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo + dietę w wysokości 15 euro netto za każdy dzień roboczy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV oraz LM na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen2020@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 07/2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-przeprowadzkach-kolonia/

ID ogłoszenia: 10060e6da962c60f