€ 1950-2650/mc

Praca Niemcy przy produkcji kosmetyków bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 25, 2019 00:23

Od zaraz zatrudnimy osoby do pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków naturalnych. Ogłoszenie z fabryki w Berlinie także dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1950 do 2650 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Opis stanowiska pracy:

  • oferta pracy w nowoczesnym zakładzie, produkującym kosmetyki naturalne
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych (po przeszkoleniu), pakowanie, dostarczanie produktów itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • świetne zorganizowanie
  • solidność
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki
  • na miejscu zapewnione płatne zakwaterowanie – pary mają zapewniony wspólny pokój za 450 euro miesięcznie, pracownicy przyjeżdżający w pojedynkę mogę skorzystać z płatnego zakwaterowania w pokoju jednoosobowym za 250 euro miesięcznie lub miejsce w pokoju wieloosobowym za 150 euro miesięcznie
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość należy przesłać na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/a4/11/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 1625dd705af70992

5 komentarzy na “Praca Niemcy przy produkcji kosmetyków bez znajomości języka od zaraz Berlin”

  1. jestem zainteresowany pracą

  2. Martinus8383 na listopad 26, 2019 @ 11:06

    Jestem zainteresowany ofertą pracy 666063753

  3. jestem zainteresowany Krzysztof hkwolontariusz@wp.pl

  4. babetka1806 na listopad 28, 2019 @ 16:04

    Jestem zainteresowana praca. Wysłałam na adres e-mail CV.
    Pozdrawiam