€ 2250-2750 brutto

Od zaraz praca w Niemczech 2020 przy produkcji pizzy bez znajomości języka, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 19, 2020 04:23

Oferujemy zatrudnienie 2020 w fabryce żywności z Düsseldorf bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji pizzy gotowej do szybkiego podgrzania.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy gotowej

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2250 do 2700 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca jako “skoczek” – różne zadania przydzielane z aktualnym zapotrzebowaniem, szczególnie teraz, kiedy zaczyna się sezon urlopowy
  • zadania to między innymi przygotowywanie składników, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, porcjowanie, pakowanie, przygotowywanie sosów itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, solidność, pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • odzież roboczą oraz środki ochronne
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny
  • dla najlepszych gwarancja przedłużenia okresu zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to 200 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. prod/d2/06/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-dusseldorf-2020/

ID ogłoszenia: 2355eebec0521317