€ 1850-2250/mc brutto

Bez języka praca Niemcy od zaraz dla par na magazynie z obuwiem Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2019 05:23

Aktualnie poszukujemy par również bez znajomości języka na magazyn hurtowni obuwniczej z Hamburga. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy zbieraniu zamówień i rozładunku dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu z obuwiem

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 8

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na magazynie obuwniczym przy zbieraniu zamówień, rozładunku dostaw, pakowaniu
  • pracownik będzie pomagał w codziennych obowiązkach – również przy współpracy z innymi działami jak i kurierami

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie
  • pełna samodzielność, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par i grup
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wysokie wynagrodzenie
  • wdrożenie w języku polskim z obsługi urządzeń, systemu komputerowego oraz BHP
  • płatny urlop rocznie do 30 dni
  • umowę na okres próbny w wymiarze 3 miesięcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania aplikacji mailowo, na adres poniższy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. mg/a4/06/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-niemcy-praca-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-hamburg/

ID ogłoszenia: 1635cf97999e11c4